KAWA Z CHIAPAS
do kupienia w Rastrze, Warszawa, ul. Hoża 42/8, wt-sob 15-20
Najlepsza kawa w Warszawie i jedyna uczciwa kawa w Warszawie.
Już od dawna planowałem współpracę ze "Smakiem Wolności" z Łodzi, który sprowadza kawę z zapatystycznej spółdzielni Mut Vitz z Chiapas w Meksyku i wreszcie się udało. Sprowadziłem do ją do Warszawy i można ją kupić w Rastrze, zarówno w postaci zmielonej, ziarna, jak i napić się na miejscu. Paczka 250 gramów kosztuje 15 zł, osobom przyzwyczajonym do cen kawy produkowanej przez niewolników i sprzedawnej przez międzynarodowe gangi spekulantów
może się wydawać, że jest to cena wygórowana. No cóż, jeśli chcecie popierać niewolnictwo zaopatrujcie się dalej w pobliskim supermarkecie w namiastki kawy za kilka złotych, jeśli jednak chcecie spróbować jak smakuje prawdziwa kawa, uprawiana bez pestycydów i nawozów sztucznych, suszona na słońcu, produkowana przez wolnych rolników w małych gospodarstwach to polecam naszą kawę od Zapatystów z gór w Chiapas.
więcej o kawie z Chiapas >> http://www.smakwolnosci.com/

W Warszawie ruszyła świetlica Raster, której jestem współzałożycielem i w zw. z tym pewne rzeczy
:p:e:s:t:o:w:e: dotąd raczej wirtualne mogą zaistnieć w realu. Przede wszystkim zachęcam do bezinteresownych odwiedzin, zawsze można coś obejrzeć ze sztuki, napić się kawy, posłuchać muzy i pogadać (jestem tam prawie cały czas w godzinach otwarcia).
Jest też sklepik, w którym można kupić kawę od zapatystów, a także mój tomik wierszy i wiele innych wydawnictw, plakatów, edycji artystycznych itp.
Zapraszam: ul. Hoża 42/8, wt-sob 15-20